Сучасний світ – світ непереборної швидкості, стрімкого розвитку. Сучасна Україна – це країна перманентного соціального і правового експерименту, що відбувається на тлі процесів інтеграції і глобалізації. Чи утвердиться Україна у статусі європейської держави, з якої можуть брати приклад? Чому Україна втрачає правові можливості?

Нове українське право – науковий журнал, що має на меті говорити сучасними словами, сучасними ідеями про правову дійсність. Українці заслуговують на оновлене, сучасне законодавство відповідно до сучасних тенденцій в Європі та світі. Державні перетворення, політичні рішення, трансформація законодавства – це класика викликів, що вимагають свіжих поглядів та наукових розвідок.

Нове українське право – комунікаційна платформа для науковців, правників, освітян, які фахово та об’єктивно висвітлюють проблемні питання права та пропонують інноваційні шляхи для їх вирішення. Це абетка перспективних ідей та моделей їх впровадження у сучасні правові реалії, а також каталізатор розвитку суспільства; це ексклюзивна аналітика та коментарі з найбільш актуальних питань права.

Редакційна колегія фахового журналу «Нове українське право» запрошує авторів до відкритого діалогу на сторінках видання!

 Козацькому роду нема переводу!

Поточний номер

Том 2 (2022): Нове українське право. Спецвипуск
					##issue.viewIssueIdentification##

Нове українське право. Київ: Київський регіональний центр Національної академії правових наук України, 2022. Спецвипуск. Том 2. 222 стр. 
Засновник: Київський регіональний центр Національної академії правових наук України
Видавець: Видавничий дім «Гельветика»
Ухвалено до друку: 16 листопада 2022 р.

Опубліковано: 2023-01-13

Статті

Переглянути всі випуски